Dzień dobry!

Jestem Mikołaj i po pierwsze jestem mężem i ojcem, dumnym ze wszystkich moich Dziewczyn!

Na co dzień mieszkam w Gdyni i stąd pomagam moim Partnerom zrobić niemożliwe i zobaczyć niewidzialne.

Doświadczenie
Wysoka skuteczność

Wiem, że decydując się na moje usługi Klienci przede wszystkim oczekują skuteczności, dopiero później są wszystkie inne wartości dodane. Dlatego pracuję z przedsiębiorcami do których sam jestem przekonany i wiem, że wspólnie możemy przenosić góry. Nie jestem i nie chcę być jedynie Twoim konsultantem. Przynajmniej na czas projektu, staram się być partnerem w biznesie i traktować go jak swój własny. Dlatego nie zdziw się jeżeli będziemy pracować nie tylko w obszarze finansów, ale także sprzedaży, logistyki, produkcji czy corporate governance. Jak tłumaczę studentom na zajęciach MBA, WSZYSTKO co się dzieje w firmie ma wpływ na jej wartość i wyniki. Mam mocny background rynkowy i potrafię scalać zespoły w jeden silny organizm.

Stawiam również na pełną i dwustronną komunikację z klientem. Pamiętasz Consigliere z filmu Ojciec Chrzestny? Właśnie tak postrzegam swoją rolę przy wspólnym projekcie. Mamy sobie całkowicie ufać, a ja mam zrobić wszystko, aby osiągnąć nasz cel.

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywałem w znanych i cenionych przedsiębiorstwach doradczych, produkcyjnych i handlowych (m.in. Mars Inc., JP Morgan Chase). Pracowałem przy dużych międzynarodowych transakcjach zakupu i sprzedaży przedsiębiorstw, jak również w mniejszych krajowych projektach.

Piastując stanowiska w zarządach i radach nadzorczych szeregu spółek odpowiedzialny był za wdrażanie strategii wzrostu ich wartości oraz działy finansowe. Jako Partner w Blackpartners pracowałem przy kilkudziesięciu transakcjach M&A, wykonałem podobną liczbę wycen, a nadzorowałem wykonanie pewnie kilkuset.

Obecnie nadzoruję firmy należące do Anny i Roberta Lewandowskich, współzarządzając spółką z kategorii Food/Suplementy.

Kompetencje

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz London School of Economics, Certyfikowany Doradca NewConnect i Catalyst. Członek Polskiego Instytutu Dyrektorów wspierającego zasady ładu korporacyjnego. Wykładowca na studiach MBA.

Zaplecze analityczne

Oprócz bycia konsultantem, jestem również zarządzającym Blackpartners, które oferuje zaplecze analityczne dla realizowanych przeze mnie projektów. Co więcej w grupie mamy także biuro księgowe, które pomaga wprowadzić księgowość klientów na wyższy poziom poprawiając możliwości raportowania.

Współpracuję również z renomowanymi doradcami podatkowymi i prawnymi, z którymi wspólnie organizujemy konferencje merytoryczne.